Number Double (8.x-1.4) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Number
jv: Angka

en: Default
jv: Gawan

en: Maximum
jv: Maksimal

en: Unformatted
jv: Tanpa formatan

en: Decimal marker
jv: Tandha desimal

en: Decimal point
jv: Titik desimal

en: Comma
jv: Koma

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
jv: Biji minimum sing diidinaké nang field iki. Kosongānā yén ora ānā watesan.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
jv: Biji maksimum sing diidinaké nang field iki. Kosongānā yén ora ānā watesan.
