Number Double (8.x-1.4) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Number
km: លេខ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: Unformatted
km: ដែល​មិន​បាន​ធ្វើ​ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Minimum
km: អប្បបរមា

en: Decimal marker
km: សញ្ញា​ក្បៀស

en: Decimal point
km: សញ្ញា​ក្បៀស

en: Comma
km: សញ្ញា​ក្បៀស (,)

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
km: តម្លៃ​អប្បបរមា​ដែល​គួរ​តែ​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ក្នុង​វាល​នេះ ។ ទុក​ចន្លោះ ​សម្រាប់​គ្មាន​អប្បបរមា ។

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
km: តម្លៃ​អតិបរមា​ដែល​គួរ​តែ​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ក្នុង​វាល​នេះ​ ។ ទុក​ចន្លោះ​ សម្រាប់​គ្មាន​អតិបរមា ។
