Number Double (8.x-1.4) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Number
sr: Број

en: Default
sr: Подразумевано

en: Maximum
sr: Максимално

en: Minimum
sr: Минимално

en: Decimal marker
sr: Децимална ознака
