Number Double (8.x-1.4) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Number
te: సంఖ్య

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Maximum
te: గరిష్ఠం

en: Minimum
te: కనిష్ఠం

en: Decimal marker
te: దశాంశ గుర్తు

en: Decimal point
te: దశాంశ బిందువు

en: Comma
te: కామా
