Number Double (8.x-1.5) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Number
fi: Numero

en: Default
fi: Oletus

en: Maximum
fi: Suurin

en: Unformatted
fi: Muokkaamaton

en: Double
fi: Kaksinkertainen

en: Minimum
fi: Pienin

en: Decimal marker
fi: Desimaalimerkki

en: Decimal point
fi: Desimaalipiste

en: Comma
fi: Pilkku

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
fi: Syötä pienin sallittu arvo kentässä. Jätä tyhjäksi jos et halua asettaa pienintä arvoa.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
fi: Syötä suurin sallittu arvo kentässä. Jätä tyhjäksi jos et halua asettaa suurinta arvoa.
