Number Double (8.x-1.5) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Number
gl: Número

en: Default
gl: Predeterminado

en: Maximum
gl: Máximo

en: Unformatted
gl: Sen formato

en: Minimum
gl: Mínimo

en: Decimal marker
gl: Marca de decimal

en: Decimal point
gl: Coma decimal

en: Comma
gl: Coma

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
gl: O valor mínimo que se debe permitir neste campo. Déixeo baleiro para que non teña un mínimo.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
gl: O valor máximo que se debe permitir neste campo. Déixeo baleiro para que non teña un máximo.
