Number Double (8.x-1.5) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Number
ja: 数値

en: Default
ja: デフォルト

en: Maximum
ja: 最大

en: Unformatted
ja: 未フォーマット

en: Double
ja: ダブル

en: Minimum
ja: 最小

en: Decimal marker
ja: 小数点記号

en: Decimal point
ja: 小数点

en: Comma
ja: コンマ

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
ja: このフィールドで入力が許可される最小値。空白にすると最小値はなくなります。

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
ja: このフィールドで入力が許可される最大値。空白にすると最大値はなくなります。
