Number Double (8.x-1.5) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Maximum
gu: મહત્તમ

en: Minimum
gu: ન્યુનત્તમ

en: Comma
gu: અલ્પવિરામ
