Number Formatter (2.0.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Loaded
vi: Đã nạp

en: Percent
vi: Phần trăm

en: Duration
vi: Thời lượng

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Scientific
vi: Khoa học
