Number Formatter (2.0.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Currency
uk: Валюта

en: Loaded
uk: Завантажено

en: Not loaded
uk: Не завантажено

en: Percent
uk: Відсоток

en: Duration
uk: Тривалість

en: Style
uk: Стиль

en: Current language
uk: Поточна мова

en: Scientific
uk: Наукове

en: Field language
uk: Мова поля
