Number Formatter (2.0.4) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Currency
da: Valuta

en: Percent
da: Procent

en: Duration
da: Varighed

en: Style
da: Typografi

en: Current language
da: Aktuelle sprog
