Number Formatter (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Language
ka: ენა

en: Loaded
ka: ჩატვირთულია

en: Not loaded
ka: არ არის ჩატვირთული

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Style
ka: სტილი
