Number Formatter (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Currency
de: Währung

en: Loaded
de: Geladen

en: Not loaded
de: Nicht geladen

en: Percent
de: Prozent

en: Duration
de: Dauer

en: Style
de: Darstellung

en: Current language
de: Aktuelle Sprache

en: Scientific
de: Wissenschaftlich

en: Field language
de: Feld-Sprache
