Number Formatter (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Currency
es: Moneda

en: Loaded
es: Cargado

en: Not loaded
es: No cargado

en: Percent
es: Porcentaje

en: Duration
es: Duración

en: Style
es: Estilo

en: Current language
es: Idioma actual
