Number Range Slider (1.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Percentage
fr: Pourcentage

en: Step
fr: Étape

en: Field types
fr: Types de champs

en: Step: @step
fr: Étape : @step
