Number Range Slider (1.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Percentage
ro: Procentaj

en: Step
ro: Pas

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
