Number Range Slider (1.0.1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Percentage
es: Porcentaje

en: Step
es: Paso

en: Field types
es: Tipos de campo

en: Step: @step
es: Paso: @step
