Number Range Slider (1.0.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Step
fi: Askel

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Number Slider
fi: Numeroliu'utin

en: Step: @step
fi: Askel: @step
