Number Range Slider (1.0.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Percentage
hu: Százalék

en: Step
hu: Lépés

en: Field types
hu: Mezőtípusok
