Number Range Slider (1.0.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Percentage
ja: パーセンテージ

en: Step
ja: ステップ

en: Field types
ja: フィールドタイプ
