Number Range Slider (1.0.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Percentage
lt: Procentas

en: Step
lt: Žingsnis

en: Field types
lt: Laukelių tipai
