Number Range Slider (1.0.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Step
nl: Stap

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Display value
nl: Waarde weergeven

en: Step: @step
nl: Stap: @step
