Number Range Slider (1.0.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Percentage
pt: Percentagem

en: Step
pt: Passo

en: Field types
pt: Tipos de campo

en: Step: @step
pt: Passo: @step
