Number Range Slider (1.0.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Percentage
uk: Відсотки

en: Step
uk: Крок

en: Field types
uk: Типи полів

en: Step: @step
uk: Крок: @step
