Number Range Slider (1.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Percentage
ca: Percentatge

en: Step
ca: Increment

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Step: @step
ca: Pas: @step
