Number Range Slider (1.0.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Percentage
de: Prozentsatz

en: Step
de: Schritt

en: Field types
de: Feldtypen

en: Number Slider
de: Anzahl der Schieberegler

en: Display value
de: Wert anzeigen

en: Step: @step
de: Schritt: @step
