Number Range Slider (1.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Percentage
pl: Procenty

en: Step
pl: Krok

en: Field types
pl: Typy pól

en: Display value
pl: Wyświetl wartość
