Number Range Slider (1.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Percentage
ru: Процент

en: Step
ru: Шаг

en: Field types
ru: Типы полей

en: Step: @step
ru: Шаг: @step
