Number Range Slider (1.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Percentage
sk: Percent

en: Step
sk: Krok

en: Field types
sk: Typy polí

en: Step: @step
sk: Krok: @step
