Number Range Slider (1.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Percentage
tr: Yüzde

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Display value
tr: Değer göster
