Number Scroller (2.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Name
et: Nimi

en: Other
et: Muu

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: A random number from 0 to @max.
et: Juhuslik number: 0 - @max.
