Number Scroller (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Name
bo: མིང

en: Background Color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Other
bo: གཞན

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Font size
bo: ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་ཆེ་ཆུང

en: Font Color
bo: ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་ཁ་དོག
