Number Scroller (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Name
da: Navn

en: Background Color
da: Baggrundsfarve

en: Other
da: Anden

en: Token
da: Symbol

en: Font size
da: Skriftstørrelse

en: Font Color
da: Skriftfarve

en: A random number from 0 to @max.
da: Et tilfældigt tal mellem 0 og @max.
