Number Scroller (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Name
ja: 名前

en: Background Color
ja: 背景色

en: Other
ja: その他

en: Token
ja: トークン

en: Font size
ja: フォントサイズ

en: Administer block classes
ja: ブロッククラスを管理する
