Number Scroller (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Name
pt: Nome

en: Background Color
pt: Cor de Fundo

en: Other
pt: Outro

en: Font size
pt: Tamanho do tipo de letra

en: Font Color
pt: Cor do tipo de letra
