Number Scroller (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Other
uk: Інше

en: Token
uk: Замінник

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: Custom Tokens
uk: Власні замінники

en: Font Color
uk: Колір шрифту

en: Numbers
uk: Числа

en: A random number from 0 to @max.
uk: Випадкове число від 0 до @max.
