Number Scroller (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Name
vi: Tên

en: Background Color
vi: Màu nền

en: Other
vi: Khác

en: Font size
vi: Cỡ chữ

en: Font Color
vi: Màu chữ

en: A random number from 0 to @max.
vi: Một số ngẫu nhiên từ 0 đến @max.
