Number Scroller (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Name
pt: Nome

en: Background Color
pt: Cor de fundo

en: Other
pt: Outros

en: Font size
pt: Tamanho da fonte

en: Font Color
pt: Cor da fonte

en: A random number from 0 to @max.
pt: Um número randômico de 0 a @max.
