Number Scroller (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Name
ru: Название

en: Background Color
ru: Цвет фона

en: Other
ru: Другое

en: Token
ru: Токен

en: Font size
ru: Размер шрифта

en: Font Color
ru: Цвет шрифта

en: Numbers
ru: Число

en: A random number from 0 to @max.
ru: Случайное число от 0 до @max.

en: Administer block classes
ru: Администрировать классы блока
