Number Scroller (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Name
fi: Nimi

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: Other
fi: Muu

en: Token
fi: Muuttuja

en: Font size
fi: Fontin koko

en: Font Color
fi: Fontin väri

en: A random number from 0 to @max.
fi: Satunnaisluku välillä 0 ja @max.

en: Administer block classes
fi: Ylläpidä lohkojen luokkia
