Number Scroller (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Name
hu: Név

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Other
hu: Egyéb

en: Token
hu: Vezérjel

en: Font size
hu: Betűméret

en: Font Color
hu: Betűszín

en: Numbers
hu: Számok

en: A random number from 0 to @max.
hu: Véletlen szám 0-tól @max-ig.
