Number To Word (FieldFormatter) (1.0.2) - en to af translation catalogue (30 entries)

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Language
af: Taal

en: Arabic
af: Arabies

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Italian
af: Italiaans

en: Spanish
af: Spaans

en: Bulgarian
af: Bulgaars

en: Czech
af: Tsjeggies

en: Danish
af: Deens

en: Dutch
af: Nederlands

en: German
af: Duits

en: Hungarian
af: Hongaars

en: Indonesian
af: Indonesies

en: Polish
af: Pools

en: Romanian
af: Romeens

en: Russian
af: Russies

en: Slovak
af: Slovakees

en: Swedish
af: Sweeds

en: Turkish
af: Turks

en: Lithuanian
af: Lituaniaans

en: Azerbaijani
af: Azerbaijanees

en: Estonian
af: Estonies

en: Persian
af: Persies

en: Georgian
af: Georgiaans

en: Latvian
af: Latviaans

en: Malay
af: Maleisies

en: Albanian
af: Albanies

en: Ukrainian
af: Ukrainees
