Number To Word (FieldFormatter) (1.0.2) - en to am translation catalogue (32 entries)

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Suffix
am: ቅጥያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Arabic
am: አረብኛ

en: English
am: እግሊዝኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: Italian
am: ጣሊያንኛ

en: Spanish
am: ስፓኒሽ

en: Bulgarian
am: ቡልጋሪያኛ

en: Czech
am: ቼክኛ

en: Danish
am: ዳንሽ

en: Dutch
am: ደች

en: German
am: ጀርመንኛ

en: Hungarian
am: ሃንጋሪኛ

en: Indonesian
am: ኢንዶኒዠኛ

en: Polish
am: ፖላንድኛ

en: Romanian
am: ሮማኒያንኛ

en: Russian
am: ራሽኛ

en: Slovak
am: ስሎቫክኛ

en: Swedish
am: ስዊድንኛ

en: Turkish
am: ቱርክኛ

en: Lithuanian
am: ሊቱዌንያንኛ

en: Azerbaijani
am: አዘርበጃንኛ

en: Estonian
am: እስቶንይንኛ

en: Persian
am: ፋርስኛ

en: Georgian
am: ጆርጂያንኛ

en: Latvian
am: ላቲቭያንኛ

en: Malay
am: ማሌይ

en: Albanian
am: አልባኒያኛ

en: Turkmen
am: ቱርክመን

en: Ukrainian
am: ዩክሬንኛ

en: Yoruba
am: ዮሩባ
