Number To Word (FieldFormatter) (1.0.2) - en to ar translation catalogue (35 entries)

en: Prefix
ar: سابقة

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Language
ar: اللغة

en: Field
ar: حقل

en: Arabic
ar: عربية

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Italian
ar: إيطالية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: Space
ar: فراغ

en: Bulgarian
ar: بلغارية

en: Czech
ar: تشيكية

en: Danish
ar: دنماركية

en: Dutch
ar: هولندية

en: German
ar: ألمانية

en: Hungarian
ar: مجرية

en: Indonesian
ar: إندونيسية

en: Polish
ar: بولندية

en: Romanian
ar: رومانية

en: Russian
ar: روسية

en: Slovak
ar: سلوفاكية

en: Swedish
ar: سويدية

en: Turkish
ar: تركية

en: Lithuanian
ar: ليتوانية

en: Capitalize first letter
ar: تكبير أول حرف

en: Azerbaijani
ar: أذرية

en: Estonian
ar: إستونية

en: Persian
ar: فارسية

en: Georgian
ar: جورجية

en: Latvian
ar: لاتفية

en: Malay
ar: مالاية

en: Albanian
ar: ألبانية

en: Turkmen
ar: تركمانية

en: Ukrainian
ar: أوكرانية

en: Yoruba
ar: يوروبية
