Number To Word (FieldFormatter) (1.0.2) - en to be translation catalogue (34 entries)

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Language
be: Мова

en: Field
be: Поле

en: Arabic
be: Арабская

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: Italian
be: Італьянская

en: Spanish
be: Гішпанская

en: Space
be: Прабел

en: Bulgarian
be: Балгарская

en: Czech
be: Чэшская

en: Danish
be: Дацкая

en: Dutch
be: Галандская

en: German
be: Нямецкая

en: Hungarian
be: Вугорская

en: Indonesian
be: Інданезійская

en: Polish
be: Польская

en: Romanian
be: Румынская

en: Russian
be: Руская (тэрарысты)

en: Slovak
be: Славацкая

en: Swedish
be: Швецкая

en: Turkish
be: Турэцкая

en: Lithuanian
be: Літоўская

en: Azerbaijani
be: Азербайджанская

en: Estonian
be: Эстонская

en: Persian
be: Персідская

en: Georgian
be: Грузінская

en: Latvian
be: Латышская

en: Malay
be: Малайская

en: Albanian
be: Албанская

en: Turkmen
be: Туркменская

en: Ukrainian
be: Украінская

en: Yoruba
be: Ёруба
