Number To Word (FieldFormatter) (1.0.2) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Field
cs: Pole

en: Arabic
cs: Arabsky

en: English
cs: Anglicky

en: French
cs: Francouzsky

en: Italian
cs: Italsky

en: Spanish
cs: Španělsky

en: Space
cs: Mezera

en: Bulgarian
cs: Bulharsky

en: Czech
cs: Česky

en: Danish
cs: Dánsky

en: Dutch
cs: Holandsky

en: German
cs: Německy

en: Hungarian
cs: Maďarsky

en: Polish
cs: Polsky

en: Romanian
cs: Rumunsky

en: Russian
cs: Rusky

en: Slovak
cs: Slovensky

en: Swedish
cs: Švédsky

en: Turkish
cs: Turecky

en: Comma (,)
cs: Čárka (,)

en: Capitalize first letter
cs: První písmeno kapitálkami

en: Estonian
cs: Estonsky

en: Latvian
cs: Litevsky

en: Albanian
cs: Albánsky

en: Ukrainian
cs: Ukrajinsky
