Number To Word (FieldFormatter) (1.0.2) - en to da translation catalogue (35 entries)

en: Prefix
da: Præfiks

en: Suffix
da: Endelse

en: Language
da: Sprog

en: Field
da: Felt

en: Arabic
da: Arabisk

en: English
da: Engelsk

en: French
da: Fransk

en: Italian
da: Italiensk

en: Spanish
da: Spansk

en: Space
da: Mellemrum

en: Bulgarian
da: Bulgarsk

en: Czech
da: Tjekkisk

en: Danish
da: Dansk

en: Dutch
da: Hollandsk

en: German
da: Tysk

en: Hungarian
da: Ungarsk

en: Indonesian
da: Indonesisk

en: Polish
da: Polsk

en: Romanian
da: Rumænsk

en: Russian
da: Russisk

en: Slovak
da: Slovakisk

en: Swedish
da: Svensk

en: Turkish
da: Tyrkisk

en: Lithuanian
da: Littauisk

en: Comma (,)
da: Komma (,)

en: Capitalize first letter
da: Stort begyndelsesbogstav

en: Azerbaijani
da: Azerbaijansk

en: Estonian
da: Estonsk

en: Persian
da: Persisk

en: Georgian
da: Georgisk

en: Latvian
da: Lettisk

en: Malay
da: Malaysisk

en: Albanian
da: Albansk

en: Turkmen
da: Turkmenisk

en: Ukrainian
da: Ukrainsk
