Number To Word (FieldFormatter) (1.0.2) - en to de translation catalogue (35 entries)

en: Prefix
de: Präfix

en: Language
de: Sprache

en: Field
de: Feld

en: Arabic
de: Arabisch

en: English
de: Englisch

en: French
de: Französisch

en: Italian
de: Italienisch

en: Spanish
de: Spanisch

en: Space
de: Leerzeichen

en: Bulgarian
de: Bulgarisch

en: Czech
de: Tschechisch

en: Danish
de: Dänisch

en: Dutch
de: Niederländisch

en: German
de: Deutsch

en: Hungarian
de: Ungarisch

en: Indonesian
de: Indonesisch

en: Polish
de: Polnisch

en: Romanian
de: Rumänisch

en: Russian
de: Russisch

en: Slovak
de: Slowakisch

en: Swedish
de: Schwedisch

en: Turkish
de: Türkisch

en: Lithuanian
de: Litauisch

en: Comma (,)
de: Komma (,)

en: Capitalize first letter
de: Ersten Buchstaben groß schreiben

en: Azerbaijani
de: Azerbaijan

en: Estonian
de: Estnisch

en: Persian
de: Persisch

en: Georgian
de: Georgisch

en: Latvian
de: Lettisch

en: Malay
de: Malaiisch

en: Albanian
de: Albanisch

en: Turkmen
de: Turkmenisch

en: Ukrainian
de: Ukrainisch

en: Portuguese (Brazil)
de: Portugiesisch (Brasilien)
