Number To Word (FieldFormatter) (1.0.2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Language
el: Γλώσσα

en: Field
el: Πεδίο

en: Space
el: Διάστημα

en: Comma (,)
el: Κόμμα (,)

en: Capitalize first letter
el: Κεφαλαίο το πρώτο γράμμα
