Number To Word (FieldFormatter) (1.0.2) - en to eo translation catalogue (33 entries)

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Language
eo: Lingvo

en: Field
eo: Kampo

en: Arabic
eo: Araba

en: English
eo: Angla

en: French
eo: Franca

en: Italian
eo: Itala

en: Spanish
eo: Hispana

en: Bulgarian
eo: Bulgara

en: Czech
eo: Ĉeĥa

en: Danish
eo: Dana

en: Dutch
eo: Nederlanda

en: German
eo: Germana

en: Hungarian
eo: Hungara

en: Indonesian
eo: Indonezia

en: Polish
eo: Pola

en: Romanian
eo: Rumana

en: Russian
eo: Rusa

en: Slovak
eo: Slovaka

en: Swedish
eo: Sveda

en: Turkish
eo: Turka

en: Lithuanian
eo: Litova

en: Azerbaijani
eo: Azerbajĝana

en: Estonian
eo: Estona

en: Persian
eo: Persa

en: Georgian
eo: Kartvela

en: Latvian
eo: Latva

en: Malay
eo: Malaja

en: Albanian
eo: Albana

en: Turkmen
eo: Turkmena

en: Ukrainian
eo: Ukraina

en: Yoruba
eo: Joruba
